Berita KKR

E.g., 26/10/2014
Tajuk Tarikh dan Waktu Acara Sumber
YB Menteri Kerja Raya meraikan bakal Peserta dan Pakar Negara ASC 2014 Tue, 14/10/2014 - 12:30pm
6 Anugerah dipertandingkan sempena Hari Inovasi KKR 2014 Tue, 14/10/2014 - 10:00am
KKIK KKR 2014 – Penghargaan idea kreatif dan inovatif organisasi Thu, 02/10/2014 - 8:00am
Menteri Kerja Raya rasmi jerayawara Lembaga Jurutera Malaysia 2014/2015 Mon, 29/09/2014 - 9:00am
Pemeriksaan mengejut ke tapak bina seliaan JKR Thu, 25/09/2014 - 10:00am
Perhimpunan Bulanan pertama bersama Dato’ KSU Thu, 25/09/2014 - 8:30am
CIDB dan IHRDC berkerjasama membangunkan kaedah pembelajaran atas talian (online) Tue, 23/09/2014 - 9:00am
Lawatan Kerja YB Menteri Kerja Raya ke Kelantan Mon, 22/09/2014 - 10:00am
Seminar Perlaksanaan GST kepada Kontraktor dan Usahawan Binaan Bumiputera Pulau Pinang Fri, 19/09/2014 - 10:00am
Menteri Kerja Raya sampai anugerah kepada pemenang MCIEA 2013 Thu, 18/09/2014 - 8:00pm
Perasmian Minggu Pembinaan Antarabangsa (ICW 2014) Thu, 18/09/2014 - 9:00am
Kursus Ubahsuai Bangunan (B28) oleh PKMM Sat, 13/09/2014 - 2:30pm
Seminar on Tunnels and Underground Space Structure Tue, 02/09/2014 - 8:00pm
Seminar GST kepada Kontraktor dan Usahawan Binaan Bumiputera Tue, 02/09/2014 - 10:00am
KKR Serius Dengan Tahap Keselamatan Dan Pencegahan Kawalan Denggi Di Tapak Binaan Tue, 26/08/2014 - 11:00pm
Taklimat Media - Pelaksanaan Sistem Kutipan Tol Elektronik 100% di Plaza Tol Batu Tiga dan Sungai Rasau Mon, 25/08/2014 - 11:00am
Perasmian Jalan dan Lawatan Kerja ke Kapit, Sarawak Mon, 25/08/2014 - 9:00am
Menteri Kerja Raya Rasmi Pejabat Baru CIDB Kuala Lumpur Tue, 19/08/2014 - 2:00pm
Perasmian QSIC 2014 dan Malam Anugerah LJBM Mon, 18/08/2014 - 8:30pm
Perjumpaan KSU bersama Pegawai Muda KKR Fri, 15/08/2014 - 9:00am

Pages

Program KKR

 
Aktiviti Menteri Kerja Raya
 
Jadual Hari Bertemu Pelanggan KKR secara atas talian
 
Program-program inovasi anjuran KKR
 
Program latihan untuk warga KKR

Media

 
Jemputan kepada editor untuk liputan media bagi aktiviti & program KKR.
 
Medium kenyataan rasmi KKR kepada media.
 
Aduan orang awam di akhbar-akhbar utama.
 
Berita/aktiviti yang disiarkan di akhbar utama.
 

Kecuaian Manusia adalah faktor utama kemalangan jalan raya berbanding faktor kejuruteraan jalan?

Setuju
79% (993 undian)
Tidak Bersetuju
21% (269 undian)
Jumlah undian: 1262

Unit Komunikasi Korporat, Kementerian Kerja Raya, Tingkat 6, Blok B Kompleks Kerja Raya,Jalan Sultan Salahuddin, 50580 Kuala Lumpur

Telefon: 03 8000 8000 | Faks: (603) - 2711 1101
E-mel: pro@kkr.gov.my | GPS Koordinat: N03.15475 E101.68833
Email: pro@kkr.gov.my | GPS Koordinat: N03.15475 E101.68833
Peta Lokasi KKR

Dasar Privasi | Dasar Keselamatan
Terakhir dikemas kini: Fri, 24/10/2014 - 4:35pm

Statistik Web
  • Jumlah Hit: 14,233,657
  • Jumlah pelawat: 685,147
  • Hit Minggu Ini: 8,935
  • Hit Bulan ini: 371,353
-A A +A
Read me loud
Developed and designed by Mohd Hadafi (Parasolx)