Berita KKR

E.g., 23/06/2015
Tajuk Tarikh dan Waktu Acara Sumber
Perasmian Jalan Sapulut-Kalabakan, Sabah Fri, 08/05/2015 - 10:00am
Makan Malam Arkitek ASEAN Tue, 05/05/2015 - 8:00pm
Majlis Persaraan Dato' Ir Hj Annies Md Ariff, Ketua Pengarah Kerja Raya Malaysia Thu, 30/04/2015 - 2:00pm
Projek Naik Taraf Hospital Seberang Jaya dilancarkan Tue, 28/04/2015 - 10:00am
Program Khidmat Masyarakat (CSR) Lambir, Miri dan Latihan Kemahiran Personel Binaan Sun, 26/04/2015 - 10:00am
Pelancaran Pelan Transformasi KKR Fri, 24/04/2015 - 10:00am
Projek Transformasi Papan Tanda dan Tanda Arah Jalan, Kerja Pengundian Penyenggaraan Jalan dan Sumbangan Mangsa Banjir Kementerian Kerja Raya Thu, 23/04/2015 - 10:00am
Lawatan Kerja dan Mesyuarat Pelaksanaan Projek Hospital Shah Alam Tue, 21/04/2015 - 2:00pm
Bengkel Penyediaan Pelan Strategik 2016 – 2020 KKR Fri, 17/04/2015 - 8:00pm
Malam Gala PKJMM bersama Menteri Kerja Raya. Thu, 16/04/2015 - 8:00pm
Lawatan dan Sesi Ramah Mesra Menteri Kerja Raya ke Pejabat Utusan Malaysia Berhad Thu, 16/04/2015 - 2:00pm
Pelancaran Projek Jalan Empat Lorong Kuching Mon, 13/04/2015 - 9:00am
Seminar kesan iklim terhadap pembangunan infrastruktur Negara Tue, 07/04/2015 - 9:00am
Perdana Menteri Lancar Pembinaan Lebuhraya Pan Borneo Tue, 31/03/2015 - 10:00am
Pelancaran Aplikasi Mobile Aduan Jalan KKR Thu, 26/03/2015 - 8:00am
Perjumpaan KSU dengan Kumpulan Pelaksana KKR Mengukuhkan Organisasi Fri, 20/03/2015 - 8:00am
Prototaip Rumah Usahasama bersama Bayer – CIDB Mon, 16/03/2015 - 10:00am
Sambutan Tahun Baru Cina Peringkat KKR Tue, 03/03/2015 - 12:30pm
Hospital Baru Sri Aman Tingkat Taraf Kemudahan Kesihatan Penduduk Fri, 27/02/2015 - 10:30am
Majlis Pecah Tanah Jambatan Batang Samarahan, Sarawak Fri, 06/02/2015 - 9:00am

Pages

Program KKR

 
Aktiviti Menteri Kerja Raya
 
Jadual Hari Bertemu Pelanggan KKR secara atas talian
 
Program-program inovasi anjuran KKR
 
Program latihan untuk warga KKR

Media

 
Jemputan kepada editor untuk liputan media bagi aktiviti & program KKR.
 
Medium kenyataan rasmi KKR kepada media.
 
Aduan orang awam di akhbar-akhbar utama.
 
Berita/aktiviti yang disiarkan di akhbar utama.
 

Apakah penambahbaikan yang perlu untuk portal ini?

Kandungan
52% (60 undian)
Rekabentuk
33% (38 undian)
Tidak Perlu
16% (18 undian)
Jumlah undian: 116

Unit Komunikasi Korporat, Kementerian Kerja Raya, Tingkat 6, Blok B Kompleks Kerja Raya,Jalan Sultan Salahuddin, 50580 Kuala Lumpur

Telefon: 03 8000 8000 | Faks: (603) - 2711 1101
E-mel: pro@kkr.gov.my | GPS Koordinat: N03.15475 E101.68833
Email: pro@kkr.gov.my | GPS Koordinat: N03.15475 E101.68833
Peta Lokasi KKR

Dasar Privasi | Dasar Keselamatan
Terakhir dikemas kini: Fri, 22/05/2015 - 4:58pm

Statistik Web
  • Jumlah Hit: 17,690,740
  • Jumlah pelawat: 1,621,794
  • Hit Minggu Ini: 67,273
  • Hit Bulan ini: 249,534
-A A +A
Read me loud
Developed and designed by Mohd Hadafi (Parasolx)