Berita KKR

E.g., 22/12/2014
Tajuk Tarikh dan Waktu Acara Sumber
Pemerkasaan Kontraktor Ubahsuai Bumiputera Melalui 5 Inisiatif CNAR Tue, 09/12/2014 - 6:00pm
Himpunan IBS Bumiputera Kebangsaan Sat, 06/12/2014 - 6:00pm
Lawatan Kerja Lebuhraya Pan Borneo – Jajaran Sabah Fri, 05/12/2014 - 8:00pm
Seminar Intelligent Transport System (ITS) Malaysia 2014 Tue, 25/11/2014 - 3:00pm
Ulangtahun ke 38 BMDAM Thu, 20/11/2014 - 6:00pm
100 Graduan ABM Sarawak dirai Sun, 16/11/2014 - 6:00pm
Lawatan Kerja Projek Lebuhraya Pan-Borneo Jajaran Sarawak Sat, 15/11/2014 - 6:00pm
Majlis MoC Tadbir Urus, Integriti dan Pencegahan Rasuah dalam Industri Pembinaan Thu, 13/11/2014 - 2:00pm
Majlis Pecah Tanah Tapak Projek Persimpangan Southville City Wed, 12/11/2014 - 12:00pm
9TH MRC 2014 dan Seminar Antarabangsa PIARC Mon, 10/11/2014 - 12:00pm
Sambutan Bulan Bahasa Kebangsaan peringkat KKR 2014 Thu, 06/11/2014 - 8:00am
Seminar Memperkasakan Kualiti dalam Pembinaan oleh CIDB Thu, 30/10/2014 - 8:00am
Lawatan Kerja YB Menteri Kerja Raya ke Projek CSR Pakej 3 Tue, 21/10/2014 - 8:00pm
Kembara Bahasa Jalan Persekutuan : Inisiatif KKR Sempena Bulan Bahasa Kebangsaan Sun, 19/10/2014 - 8:00pm
Perluasan MyCESMM di Sarawak Thu, 16/10/2014 - 8:00pm
YB Menteri Kerja Raya meraikan bakal Peserta dan Pakar Negara ASC 2014 Tue, 14/10/2014 - 12:30pm
6 Anugerah dipertandingkan sempena Hari Inovasi KKR 2014 Tue, 14/10/2014 - 10:00am
KKIK KKR 2014 – Penghargaan idea kreatif dan inovatif organisasi Thu, 02/10/2014 - 8:00am
Menteri Kerja Raya rasmi jerayawara Lembaga Jurutera Malaysia 2014/2015 Mon, 29/09/2014 - 9:00am
Pemeriksaan mengejut ke tapak bina seliaan JKR Thu, 25/09/2014 - 10:00am

Pages

Program KKR

 
Aktiviti Menteri Kerja Raya
 
Jadual Hari Bertemu Pelanggan KKR secara atas talian
 
Program-program inovasi anjuran KKR
 
Program latihan untuk warga KKR

Media

 
Jemputan kepada editor untuk liputan media bagi aktiviti & program KKR.
 
Medium kenyataan rasmi KKR kepada media.
 
Aduan orang awam di akhbar-akhbar utama.
 
Berita/aktiviti yang disiarkan di akhbar utama.
 
UNDIAN
Cadangan kerajaan memberhentikan pemberian subsidi minyak dan harga minyak yang diletakkan adalah mengikut harga pasaran. Jika kenaikan harga minyak melebihi kadar yang sepatutnya, kerajaan akan memberikan bantuan [...]

Unit Komunikasi Korporat, Kementerian Kerja Raya, Tingkat 6, Blok B Kompleks Kerja Raya,Jalan Sultan Salahuddin, 50580 Kuala Lumpur

Telefon: 03 8000 8000 | Faks: (603) - 2711 1101
E-mel: pro@kkr.gov.my | GPS Koordinat: N03.15475 E101.68833
Email: pro@kkr.gov.my | GPS Koordinat: N03.15475 E101.68833
Peta Lokasi KKR

Dasar Privasi | Dasar Keselamatan
Terakhir dikemas kini: Thu, 18/12/2014 - 4:43pm

Statistik Web
  • Jumlah Hit: 15,324,961
  • Jumlah pelawat: 896,475
  • Hit Minggu Ini: 40,061
  • Hit Bulan ini: 423,097
-A A +A
Read me loud
Developed and designed by Mohd Hadafi (Parasolx)