Berita KKR

E.g., 01/02/2015
Tajuk Tarikh dan Waktu Acara Sumber
Sambutan Maulidur Rasul Peringkat Kementerian Kerja Raya 2015 Fri, 30/01/2015 - 9:00am
Perdana Menteri Lancar Pembinaan Rumah Kekal Mangsa Banjir di Manek Urai Thu, 29/01/2015 - 11:00am
BEM Roadshow 2014/ 2015 Mon, 26/01/2015 - 9:00am
Ucapan Tahun Baharu 2015 Menteri Kerja Raya Thu, 22/01/2015 - 6:00pm
Misi Pasca Banjir KKR dan Agensi di slot Landskap, RTM Mon, 19/01/2015 - 3:10pm
Pengurusan Kewangan KKR diiktiraf Audit Negara Mon, 19/01/2015 - 11:28am
Taklimat Pelaksanaan GST dalam Penswastaan Lebuhraya Bertol Fri, 16/01/2015 - 12:00pm
Misi Pasca Banjir Kementerian Kerja Raya Sat, 10/01/2015 - 9:00am
Lawatan Kerja ke 3 Negeri Terjejas Banjir oleh YB Menteri Kerja Raya Thu, 01/01/2015 - 9:00pm
Sumbangan Segera PSKLM kepada Mangsa Banjir Tue, 30/12/2014 - 6:00pm
Misi Bantuan Kemanusiaan kepada Mangsa Banjir di Pantai Timur Tue, 30/12/2014 - 6:00am
Program Pemerkasaan Media Sosial Kementerian Kerja Raya Tahun 2014 Fri, 19/12/2014 - 6:00pm
Pemerkasaan Kontraktor Ubahsuai Bumiputera Melalui 5 Inisiatif CNAR Tue, 09/12/2014 - 6:00pm
Himpunan IBS Bumiputera Kebangsaan Sat, 06/12/2014 - 6:00pm
Lawatan Kerja Lebuhraya Pan Borneo – Jajaran Sabah Fri, 05/12/2014 - 8:00pm
Seminar Intelligent Transport System (ITS) Malaysia 2014 Tue, 25/11/2014 - 3:00pm
Ulangtahun ke 38 BMDAM Thu, 20/11/2014 - 6:00pm
100 Graduan ABM Sarawak dirai Sun, 16/11/2014 - 6:00pm
Lawatan Kerja Projek Lebuhraya Pan-Borneo Jajaran Sarawak Sat, 15/11/2014 - 6:00pm
Majlis MoC Tadbir Urus, Integriti dan Pencegahan Rasuah dalam Industri Pembinaan Thu, 13/11/2014 - 2:00pm

Pages

Program KKR

 
Aktiviti Menteri Kerja Raya
 
Jadual Hari Bertemu Pelanggan KKR secara atas talian
 
Program-program inovasi anjuran KKR
 
Program latihan untuk warga KKR

Media

 
Jemputan kepada editor untuk liputan media bagi aktiviti & program KKR.
 
Medium kenyataan rasmi KKR kepada media.
 
Aduan orang awam di akhbar-akhbar utama.
 
Berita/aktiviti yang disiarkan di akhbar utama.
 
UNDIAN
Cadangan kerajaan memberhentikan pemberian subsidi minyak dan harga minyak yang diletakkan adalah mengikut harga pasaran. Jika kenaikan harga minyak melebihi kadar yang sepatutnya, kerajaan akan memberikan bantuan [...]

Unit Komunikasi Korporat, Kementerian Kerja Raya, Tingkat 6, Blok B Kompleks Kerja Raya,Jalan Sultan Salahuddin, 50580 Kuala Lumpur

Telefon: 03 8000 8000 | Faks: (603) - 2711 1101
E-mel: pro@kkr.gov.my | GPS Koordinat: N03.15475 E101.68833
Email: pro@kkr.gov.my | GPS Koordinat: N03.15475 E101.68833
Peta Lokasi KKR

Dasar Privasi | Dasar Keselamatan
Terakhir dikemas kini: Fri, 30/01/2015 - 9:10pm

Statistik Web
  • Jumlah Hit: 16,160,571
  • Jumlah pelawat: 1,096,234
  • Hit Minggu Ini: 2,926
  • Hit Bulan ini: 3,033
-A A +A
Read me loud
Developed and designed by Mohd Hadafi (Parasolx)