Berita KKR

E.g., 2014-07-11
Tajuk Tarikh dan Waktu Acara Sumber
Perasmian Seminar Memperkasa Industri Binaan Sibu Thu, 26/06/2014 - 10:00am
Pasukan Duke Juara Karnival Sukan Antara Bahagian KKR Thu, 19/06/2014 - 11:30am
Kolej KLIA Lancar Kemudahan Mock Up Keselamatan Pembinaan Wed, 18/06/2014 - 3:00pm
WorldSkills Malaysia – Belia 2014 (Bidang Pembinaan) Thu, 12/06/2014 - 10:00am
Mesyuarat Pegawai Kanan JKR Malaysia 2014 Wed, 11/06/2014 - 9:00am
Pameran Kejuruteraan M & E terbesar Asean Tue, 10/06/2014 - 10:00am
Sistem Undi Kerja-Kerja Penyenggaraan Jalan Persekutuan Thu, 05/06/2014 - 10:00am
Program Menjengah Kasih Kementerian Kerja Raya 2014 Thu, 05/06/2014 - 9:00am
Majlis Anugerah Perkhidmatan Cemerlang KKR 2013 Tue, 03/06/2014 - 9:00am
Wacana Ilmu Sempena Israk dan Mikraj Tue, 27/05/2014 - 10:00am
Majlis Pecah Tanah Projek Lebuhraya Pesisiran Pantai Barat Sun, 25/05/2014 - 9:00am
Taklimat Akta Perlindungan Data Peribadi Tue, 20/05/2014 - 2:30pm
Operasi Penguatkuasaan Bersepadu YB Menteri Kerja Raya Thu, 08/05/2014 - 9:00am
Seminar Construction On Peat Soil in Malaysia Tue, 06/05/2014 - 10:00am
Latihan Kebakaran KKR Wed, 30/04/2014 - 11:00am
CIDB Sasar Latih 28,000 Personel Binaan Tahun 2014 Tue, 29/04/2014 - 2:00pm
Projek Naiktaraf Jalan Tanjung Kidurong – Samalaju Industrial Park Fri, 25/04/2014 - 10:00am
Pusingan 'U' di Lebuhraya Shah Alam dapat menyuraikan kesesakan trafik Thu, 24/04/2014 - 11:00am
Timbalan Menteri Rasmi Program Khidmat Masyarakat Papar Sun, 20/04/2014 - 9:00am
PKK dan CIDB akan Meneruskan Kerjasama Sejajar Strategi Lautan Biru Sat, 19/04/2014 - 9:00am

Pages

Program KKR

 
Aktiviti Menteri Kerja Raya
 
Jadual Hari Bertemu Pelanggan KKR secara atas talian
 
Program-program inovasi anjuran KKR
 
Program latihan untuk warga KKR

Media

 
Jemputan kepada editor untuk liputan media bagi aktiviti & program KKR.
 
Medium kenyataan rasmi KKR kepada media.
 
Aduan orang awam di akhbar-akhbar utama.
 
Berita/aktiviti yang disiarkan di akhbar utama.

Unit Komunikasi Korporat, Kementerian Kerja Raya, Tingkat 6, Blok B Kompleks Kerja Raya,Jalan Sultan Salahuddin, 50580 Kuala Lumpur

Telefon: 03 8000 8000 | Faks: (603) - 2711 1101
E-mel: pro@kkr.gov.my | GPS Koordinat: N03.15475 E101.68833
Email: pro@kkr.gov.my | GPS Koordinat: N03.15475 E101.68833
Peta Lokasi KKR

Dasar Privasi | Dasar Keselamatan
Terakhir dikemas kini: Thu, 10/07/2014 - 5:23pm

Statistik Web
  • Jumlah Hit: 12,795,586
  • Jumlah pelawat: 334,747
  • Hit Minggu Ini: 88,903
  • Hit Bulan ini: 145,633
-A A +A
Read me loud
Developed and designed by Mohd Hadafi (Parasolx)