Berita KKR

E.g., 06/03/2015
Tajuk Tarikh dan Waktu Acara Sumber
Sambutan Tahun Baru Cina Peringkat KKR Tue, 03/03/2015 - 12:30pm
Hospital Baru Sri Aman Tingkat Taraf Kemudahan Kesihatan Penduduk Fri, 27/02/2015 - 10:30am
Majlis Pecah Tanah Jambatan Batang Samarahan, Sarawak Fri, 06/02/2015 - 9:00am
TPM tinjau lokasi terjejas banjir sekitar Kuala Lipis, Pahang Thu, 05/02/2015 - 9:00am
Sambutan Maulidur Rasul Peringkat Kementerian Kerja Raya 2015 Fri, 30/01/2015 - 9:00am
MATEPM Merai Peserta Kemahiran Peringkat Kebangsaan Thu, 29/01/2015 - 6:00pm
Perdana Menteri Lancar Pembinaan Rumah Kekal Mangsa Banjir di Manek Urai Thu, 29/01/2015 - 11:00am
BEM Roadshow 2014/ 2015 Mon, 26/01/2015 - 9:00am
Ucapan Tahun Baharu 2015 Menteri Kerja Raya Thu, 22/01/2015 - 6:00pm
Misi Pasca Banjir KKR dan Agensi di slot Landskap, RTM Mon, 19/01/2015 - 3:10pm
Pengurusan Kewangan KKR diiktiraf Audit Negara Mon, 19/01/2015 - 11:28am
Taklimat Pelaksanaan GST dalam Penswastaan Lebuhraya Bertol Fri, 16/01/2015 - 12:00pm
Misi Pasca Banjir Kementerian Kerja Raya Sat, 10/01/2015 - 9:00am
Lawatan Kerja ke 3 Negeri Terjejas Banjir oleh YB Menteri Kerja Raya Thu, 01/01/2015 - 9:00pm
Sumbangan Segera PSKLM kepada Mangsa Banjir Tue, 30/12/2014 - 6:00pm
Misi Bantuan Kemanusiaan kepada Mangsa Banjir di Pantai Timur Tue, 30/12/2014 - 6:00am
Program Pemerkasaan Media Sosial Kementerian Kerja Raya Tahun 2014 Fri, 19/12/2014 - 6:00pm
Pemerkasaan Kontraktor Ubahsuai Bumiputera Melalui 5 Inisiatif CNAR Tue, 09/12/2014 - 6:00pm
Himpunan IBS Bumiputera Kebangsaan Sat, 06/12/2014 - 6:00pm
Lawatan Kerja Lebuhraya Pan Borneo – Jajaran Sabah Fri, 05/12/2014 - 8:00pm

Pages

Program KKR

 
Aktiviti Menteri Kerja Raya
 
Jadual Hari Bertemu Pelanggan KKR secara atas talian
 
Program-program inovasi anjuran KKR
 
Program latihan untuk warga KKR

Media

 
Jemputan kepada editor untuk liputan media bagi aktiviti & program KKR.
 
Medium kenyataan rasmi KKR kepada media.
 
Aduan orang awam di akhbar-akhbar utama.
 
Berita/aktiviti yang disiarkan di akhbar utama.
 

Apakah penambahbaikan yang perlu untuk portal ini?

Choices

Unit Komunikasi Korporat, Kementerian Kerja Raya, Tingkat 6, Blok B Kompleks Kerja Raya,Jalan Sultan Salahuddin, 50580 Kuala Lumpur

Telefon: 03 8000 8000 | Faks: (603) - 2711 1101
E-mel: pro@kkr.gov.my | GPS Koordinat: N03.15475 E101.68833
Email: pro@kkr.gov.my | GPS Koordinat: N03.15475 E101.68833
Peta Lokasi KKR

Dasar Privasi | Dasar Keselamatan
Terakhir dikemas kini: Thu, 05/03/2015 - 5:02pm

Statistik Web
  • Jumlah Hit: 16,732,649
  • Jumlah pelawat: 1,328,121
  • Hit Minggu Ini: 88,913
  • Hit Bulan ini: 88,899
-A A +A
Read me loud
Developed and designed by Mohd Hadafi (Parasolx)