Berita KKR

E.g., 2014-07-28
Tajuk Tarikh dan Waktu Acara Sumber
Pengagihan Bubur Lambuk KSKKKR Tue, 22/07/2014 - 3:00pm
Jajaran LPT 2 dari Jabor ke Cheneh dibuka Mon, 21/07/2014 - 11:00am
Susur Keluar LATAR ke Jalan Kundang dibuka mulai hari ini. Mon, 21/07/2014 - 10:00am
Program Pemantapan Integriti Kontraktor Bumiputera di Parit Buntar Fri, 18/07/2014 - 6:00pm
Perhimpunan Bulanan Julai KKR Thu, 17/07/2014 - 8:00am
Majlis Iftar Anak Sarawak 2014 Wed, 16/07/2014 - 6:00pm
Pameran Kontraktor dan Usahawan Binaan Bumiputera di OneBuild Exhibition 2014 Wed, 16/07/2014 - 12:00pm
Majlis Iftar KKR 2014 Thu, 10/07/2014 - 7:00pm
Seminar Integriti dan Majlis Berbuka Puasa PKK dan PKMM Sat, 05/07/2014 - 3:00pm
Perasmian Seminar Memperkasa Industri Binaan Sibu Thu, 26/06/2014 - 10:00am
Pasukan Duke Juara Karnival Sukan Antara Bahagian KKR Thu, 19/06/2014 - 11:30am
Kolej KLIA Lancar Kemudahan Mock Up Keselamatan Pembinaan Wed, 18/06/2014 - 3:00pm
WorldSkills Malaysia – Belia 2014 (Bidang Pembinaan) Thu, 12/06/2014 - 10:00am
Mesyuarat Pegawai Kanan JKR Malaysia 2014 Wed, 11/06/2014 - 9:00am
Pameran Kejuruteraan M & E terbesar Asean Tue, 10/06/2014 - 10:00am
Sistem Undi Kerja-Kerja Penyenggaraan Jalan Persekutuan Thu, 05/06/2014 - 10:00am
Program Menjengah Kasih Kementerian Kerja Raya 2014 Thu, 05/06/2014 - 9:00am
Majlis Anugerah Perkhidmatan Cemerlang KKR 2013 Tue, 03/06/2014 - 9:00am
Wacana Ilmu Sempena Israk dan Mikraj Tue, 27/05/2014 - 10:00am
Majlis Pecah Tanah Projek Lebuhraya Pesisiran Pantai Barat Sun, 25/05/2014 - 9:00am

Pages

Program KKR

 
Aktiviti Menteri Kerja Raya
 
Jadual Hari Bertemu Pelanggan KKR secara atas talian
 
Program-program inovasi anjuran KKR
 
Program latihan untuk warga KKR

Media

 
Jemputan kepada editor untuk liputan media bagi aktiviti & program KKR.
 
Medium kenyataan rasmi KKR kepada media.
 
Aduan orang awam di akhbar-akhbar utama.
 
Berita/aktiviti yang disiarkan di akhbar utama.

Unit Komunikasi Korporat, Kementerian Kerja Raya, Tingkat 6, Blok B Kompleks Kerja Raya,Jalan Sultan Salahuddin, 50580 Kuala Lumpur

Telefon: 03 8000 8000 | Faks: (603) - 2711 1101
E-mel: pro@kkr.gov.my | GPS Koordinat: N03.15475 E101.68833
Email: pro@kkr.gov.my | GPS Koordinat: N03.15475 E101.68833
Peta Lokasi KKR

Dasar Privasi | Dasar Keselamatan
Terakhir dikemas kini: Fri, 25/07/2014 - 5:14pm

Statistik Web
  • Jumlah Hit: 12,991,108
  • Jumlah pelawat: 379,446
  • Hit Minggu Ini: 10,335
  • Hit Bulan ini: 340,985
-A A +A
Read me loud
Developed and designed by Mohd Hadafi (Parasolx)